Un nou projecte Comenius, anomenat “Challenge Your Wits”

Enguany comença un nou projecte Comenius, anomenat ”Challenge Your Wits” (”Desafia el teu enginy”) que tindrà una durada de dos anys (setembre 2011 – agost 2013). Hi participen 7 països europeus – Romania, Hongria, Lituània, Portugal, Polònia, Turquia i Espanya. Ens ho conten aquí.

Al menú superior, a “Projectes”, “Comenius Project“, tindreu accés directe al lloc web que gestionarà aquest curs el professorat implicat directament en el projecte (al menú lateral, on hi continua havent-hi un enllaç a la pàgina del projecte Comenius del curs passat.:

Radosveta Kirilova – coordinadora

Marga López Burgos

Xavier Seguí

Pep Buades

Eva Puertas

Tonina Cànaves

Marta Pellicer

Cati Gayà

Com en l’anterior projecte Comenius, agraïrem la col·laboració de tota la comunitat educativa.

Comparteix aquesta entrada