Tots i totes cooperam per ambientar el Nadal, amb aires marins

Com sabeu, el tema central aquest curs, on pivoten noms de classes, projectes de treball… és la mar.
Inspirats en ella, tot l’alumnat d’Infantil, Primària, Secundària i Formació Professional, ha interactuat per emplenar les naus de peixos fabricats amb CD’s reciclats, i vaixells de colors en paper, més objectes diversos, que ara son per aquí i per allà, formant diverses estructures, als jardins, les naus, als sòtils… que es fonen amb la la nodrida decoració marina que hi havia ja, per exemple, a Infantil.
Enhorabona a tots i totes per la feina i el bon gust, i per demostrar novament que la interacció entre grans i petits, i el treball cooperatiu en general, són la clau per un resultat de ningú en concret i de tothom a la vegada.

Comparteix aquesta entrada