“The english corner” i suggeriments per a Carnestoltes a la Bilbioteca

Al lloc web de la Biblioteca (Menú superior, Serveis, Biblioteca):

Tot just pujant les escales de la Biblioteca podreu trobar El Racó d’Anglès (The English Corner), on hem seleccionat els llibres en aquesta llengua i hem col.locat una taula amb cadires per facilitar als grups de conversa d’anglès un espai propi, poder-hi fer lectura in english o qualsevol altre activitat relacionada. També us podreu emportar a casa en préstec les lectures que més us agradin..

Al menú lateral del lloc de la Biblioteca també hi trobareu suggeriments molt interessants per al Carnestoltes.

Ja tens la teva disfressa pensada?

Estàs indecís i necessites idees?

Tens dubtes sobre com enllestir-la?

Vols aprendre trucs de maquillatge?

Tot això i més podràs consultar a la Biblioteca, on tenim una gran selecció de llibres que et serviran de gran ajuda per Carnestoltes.

Comparteix aquesta entrada