Teniu present…

– Benvolgudes famílies,

Aquest dissabte (dia 4), l’Obra Cultural Balear ha organitzat una cadena humana per la llengua com acte final del Correllengua, del qual hi participarem com a escola. L’activitat començarà a les 18h a la Plaça Espanya i arribarà fins a Cort, on es llegirà un manifest.

Consideram que estaria bé acudir-hi de manera conjunta com a membres actius de la nostra comunitat escolar. És per això que l’escola i l’AMIPA d’Es Liceu vos convidam a participar-hi i vos convocam a les 18h davant l’església de Santa Catalina de Siena (a la porta pintada, la cantonada del carrer dels Oms amb Sant Miquel)

Allà, hi haurà una pancarta d’ES LICEU. A més, divendres posarem a la venda camisetes a 3 euros per si les voleu comprar i portar-la dissabte.

La direcció de l’escola i l’AMIPA

– A la secció Secretaria (menú superior, Serveis, Secretaria), hi trobareu el Calendari del procés d’escolarització pel curs vinent.

Comparteix aquesta entrada