TALLER DE CUINA AMB RAFA SÁNCHEZ

AL LLOC WEB D’EDUCACIÓ INFANTIL:

TALLER DE CUINA RAFA SANCHEZEL PASSAT DIMARTS 20 DE MAIG, ELS NINS I NINES D’INFANTIL I ELS DE SEGON DE PRIMÀRIA, VÀREM PODER GAUDIR UN ANY MÉS DEL TALLER DE CUINA AMB L’EQUIP DE CUINERS DE L’HOTEL ST. REGIS MARDAVALL, SOTA LA DIRECCIÓ DE RAFA SÁNCHEZ. EN AQUESTA OCASIÓ L’INGREDIENT ESTRELLA VA SER LA XOCOLATA, VÀREM DEGUSTAR UN MENÚ DELICIÓS QUE CONSISITIA EN:
– SPAGHETTIS DE XOCOLATA AMB BOLOGNESA DE FRESA
– SUSHI DE XOCOLATA
– FLAM DE XOCOLATA BLANCA I NEGRA
– GELAT DE “XOCOXISPA”
– PATATILLA DE XOCOLATA
– XUPAXUPS D’ENSAÏMADA AMB XOCOLATA
JA VOS PODEU IMAGINAR QUINA FESTADA!!! VA SER TOT BONÍSSIM!!!
APROFITAM PER AGRAÏR LA IMPLICACIÓ D’IVONNE, CARLOS, MIGUEL, JOSÉ, RAÚL I SAMUEL, ESPECIALMENT A RAFA SÁNCHEZ.

Comparteix aquesta entrada