Sopar de la Federació de Cooperatives de les Illes Balears

Un any més, les cooperatives ens unim en forma de sopar, per celebrar que som un moviment viu, dinàmic i amb pes específic.

El reportatge el podem veure a la web de la Unió de Cooperatives de Treball Associat.

Allà ens conten que:

Sopar i festa, és el que la Federació de Cooperatives de les Illes Balears va organitzar el passat divendres al Restaurant de Binicomprat d’Algaida. Assistiren treballadors i socis decooperatives agroalimentàries, cooperatives de consum de san Crispíncooperatives de treball i representants de la Banca ètica Caixa Colonya

Després del sopar, un bon grup de cooperativistes acabaren la festa amb una bona ballada amenitzada per el nostre Dj habitual.
Enguany la participació va ser , un altre cop, un èxit. Quasi 200 persones es reuniren per celebrar uns dels actes programats per la Federació en commemoració del Dia Internacional del Cooperativisme 2013.
 

Comparteix aquesta entrada