• vertical(0)

Setmana del llibre en català 2017

Avui, hem visitat la XXVIII edició de la fira del llibre en català. De seguida en arribar, hem berenat i hem jugat una estona als parcs infantis de Ses Estacions. Hem passejat per les diferents paradetes i hem gaudit dels diferents contes que hi havia.

Aquesta edició a més de continuar la potenciació de les activitats de foment de la lectura en el marc de la fira amb presentacions de llibres, lectures, contacontes, tallers i concerts; s’ha centrat sobretot en el canvi d’estació de l’any, de la primavera a la tardor.

Vos deixam l’enllaç on hi ha el programa d’activitats que fins diumenge podeu visitar.

I a continuació podeu veure un petit reportatge fotogràfic! Ens ho hem passat pipa!

Si clicau damunt la imatge podreu veure totes les fotografies

Comparteix aquesta entrada