• vertical(20)

Setmana Cultural especial “40 anys”

Enguany l’escola celebra els 40 anys i a causa de tota la situació que vivim no hem pogut viure tots els actes que hi havia programats, que ben segur recuperarem quan sigui possible. Però no hem volgut desaprofitar l’oportunitat de gaudir d’aquests tres dies de celebració.

Aquesta darrera setmana del trimestre, i abans de gaudir de les vacances, hem aprofitat per celebrar els 40 anys de l’escola. Des d’infantil, passant per Primària, Secundària i FP, hem fet diverses propostes que s’allunyaven del treball curricular. Hem gaudit de tallers commemoratius de les setmanes culturals, propostes musicals, projectes dels 40 anys de l’escola, etc. fins a la pintada dels fumerals al pati i el gran concert final.

Hem fet un recull dels moments més significatius per a què es quedi a la memòria de totes i tots, esperem que pogueu gaudir d’aquest record tant com nosaltres aquests dies. I després de tanta celebració, només ens queda desitjar-vos unes bones vacances, ens veurem a la tornada.

Comparteix aquesta entrada