Ser soci de l’AMIPA té avantatges!

Benvolguts pares i mares,

 La junta de l’AMIPA, amb molta il·lusió, vos convoca a l’Assemblea General que tendrà lloc el DIMECRES DIA 26 D’OCTUBRE a les 16:30 HORES a l’aula de 4rt ESO.

 L’AMIPA preten ser un canal de comunicació amb la direcció del col·legi sempre amb l’objectiu de millorar l’estat de les coses pels nostres fills i filles. La col·laboració de tots és important i l’Assemblea General del proper 26 d’octubre és un bon moment per fer arribar els vostres suggeriments i millorar les propostes de feina.

 Vos podeu adreçar a nosaltres a la següent direcció de correu electrònic: apima@esliceu.com.

NO FALTEU, LA VOSTRA OPINIÓ I COL·LABORACIÓ ÉS MOLT IMPORTANT PER A L’EDUCACIÓ DELS VOSTRES FILLS !!!

Recordau que per ser socis de l’AMIPA heu d’emplenar el full d’associats obligatòriament. No es donarà d’alta cap alumne que no hagi retornat el full emplenat al seu tutor/a abans del dia 31 d’octubre.

Moltes gràcies per la vostra col·laboració.

Comparteix aquesta entrada