• vertical(0)

Reunió del Jurat del IV certamen literari de les cooperatives d’ensenyament a Felanitx

Vegeu-ho a la pàgina web de la UCTAIB.

a les  instal·lacions  de la cooperativa Es Lledoner de Felanitx es va reunir  el jurat del IV Certamen literari de les cooperatives d’ensenyament de la UCTAIB  per decidir  quins  són els guardonats d’aquesta edició. Com cada any la decisió nova ser fàcil per l’alt  nivell dels participants.  Aquesta  tasca  va ser més fàcil de dur per l’hospitalitat dels companys d’Es LLedoner.

Vos esperam  a tots  el proper dia 31 de maig a Es Liceu a les 18,30 hores per  fer el lliurament de tots rels premis.

Els alumnes que participen al IV Certamen Literari de les cooperatives són tots els guanyadors i finalistes del nostre concurs literari, i tots ells estan informats de la seva participació en aquest concurs.

Categoria A

Categoria B

Categoria ESO

  • Guanyador → Juanjo Vecino Carmona (1 ESO A) –  El Pianista
  • Finalista → Queralt Arrufat Vila (4 ESO A) –  Danses hongarese
Per altra banda, als Jocs Florals hi han participat només els guanyadors i guanyadores de primària i els guanyadors i finalistes de secundària (no han pogut participar els finalistes de primària per incompatibilitat amb les bases del concurs). L’alumne que ha guanyat un tercer premi als Jocs Florals és n’Oscar Matín de la Sierrra de 3r EP B. 

Comparteix aquesta entrada