Vaga i eleccions consell escolar

– Com ja sabeu, la majoria de les organitzacions de la societat civil han convocat una aturada general per al proper dimecres dia 14 de novembre de 2012 com a protesta davant els retalls duts a terme per part dels governs de l’estat i de la nostra comunitat autònoma. Llegiu aquí la circular que hem repartit al respecte.

-Aquest any hi ha  renovació del Consell Escolar i vos volem animar a participar de les eleccions que se celebraran el proper dijous 22 de novembre de les 9:00 a les 17:00h. Pel que fa al col·lectiu de pares i mares s’han de renovar 2 membres i si algú està interessat en presentar candidatura ho ha de fer saber a l’equip directiu abans del 12 de novembre amb un correu al compte direccio@esliceu.com indicant en l’assumpte ELECCIONS CONSELL ESCOLAR. Així mateix informar-vos que a Secretaria disposam dels censos electorals per tal que es puguin revisar i fer les esmenes oportunes fins el dia 19 de novembre.

Comparteix aquesta entrada