• vertical(20)

Qüestionari d’avaluació: Famílies

Estimades famílies:

Ens ha tocat viure uns mesos atípics en què hem fet reajustaments continuats per a mantenir la qualitat de les comunicacions i de l’aprenentatge. Han estat mesos molt difícils a nivell econòmic i de salut, amb especial incidència en alguns casos.

Agraïm el gran esforç que han demostrat les nines i els nins per a afrontar aquesta situació amb la seva innocència i alegria que els caracteritza. Enhorabona a totes les famílies que heu reconvertit els contextos familiars en multituds de possibilitats de creixement per a la vida, cercant sempre l’entreteniment i la desdramatització de l’entorn.

Una vegada més, requerim de la vostra col·laboració. En aquesta ocasió us convidam a fer una valoració d’alguns dels nostres objectius en què, d’una manera o una altra, hi heu pogut tenir relació.

És important que faceu les vostres aportacions abans de dia 15 de juny.

Gràcies

Comparteix aquesta entrada