Premis de Secundària a l’esforç personal i al rendiment acadèmic

premiats esforçEl passat divendres, 16 de febrer s’entregaren els premis d’ESO. Aquests premis s’atorguen a l’esforç personal i al rendiment acadèmic excel•lent. Es concedeixen als alumnes que designen els centres d’entre aquells que estan proposats per a l’obtenció del títol de Graduat en ESO i que consideren que, o bé han destacat per l’esforç personal i la dedicació mostrada per superar les dificultats, tan personals com educatives, de l’entorn familiar o del sociocultural, durant tota l’etapa d’educació secundària obligatòria o bé han finalitzat l’ESO amb una nota mitjana igual o superior a 9.

Del nostre centre els premiats del curs 2013-14 han estat n’Alex Alonso i en Tomàs Linde.

Enhorabona!

Comparteix aquesta entrada