• vertical(0)

Melicotó ens fa la portada de l’agenda

Fa tres cursos que iniciàrem la col·lecció “Joves artistes Es Liceu”, on es proposà a joves talents, creadors i artistes plàstics, i que són ex-alumnes de la nostra escola, dissenyar la portada de l’agenda escola.

Enguany, pel nostre 40è aniversari, la portada i el logotip dels quaranta anys l’han realitzada Robert Campillo Romero, Jaume Vich Garcia i Javier Torrado Navarro, integrants de la marca Melicotó. Ha vengut Robert Campillo a recollir l’agenda i ens ha comentat que s’han sentit a gust amb la iniciativa de poder participar un poc més de l’escola perllongant aquest sentiment de pertinença a la comunitat educativa d’Es Liceu. Un sentiment que uneix als ex-alumnes que en trobar-se reviuen els valors que compartiren a l’escola.

Moltes gràcies Melicotó per la vostra fantàstica feina.

Comparteix aquesta entrada