Directori del professorat

Infantil:

Primària:

  • Adrià Navarro: anavarro@esliceu.com
  • Sasha Quesada: aquedasav@esliceu.com
  • Tomeu Rosselló: brosselló@esliceu.com
  • Cristina Bauzà: cbauza@esliceu.com
  • Catalaina Bosch: cbosch@esliceu.com
  • Elisabet Ginard: eginard@esliceu.com
  • Elena Soler: esoler@esliceu.com
  • Ines Ramos: iramos@esliceu.com
  • Joan Miquel Navarro: jmnavarro@esliceu.com
  • Josep Suau: jsuau@esliceu.com
  • Lluïsa Quevedo: llquevedo@esliceu.com
  • Margalida Cortès: mcortes@esliceu.com
  • Margalida Fiol: mfiol@esliceu.com
  • Miquel Ginard: mginardf@esliceu.com
  • Margalida Morales-Alcayde: mma@esliceu.com
  • Mateu Rotger: mrotger@esliceu.com
  • Margalida Torrens: mtorrens@esliceu.com
  • Maties Villalonga: mvillalonga@esliceu.com
  • Rubén Moreno: rmoreno@esliceu.com
  • Silvia Divison: sdivison@esliceu.com
  • Sebastià Juaneda: sjuaneda@esliceu.com

Secundària

Orientació:

Departament de Llengues:

Departament de Llengües estrangeres:

Departament de Ciències Socials:

Departament de Ciències, Matemàtiques Educació Física:

Formació Professional

FP Bàsica informàtica:

  • Pep Buades (pepbuades@esliceu.com)
  • Fèlix Coll (fcoll@esliceu.com)
  • Xavier Hernandez (xhernandez@esliceu.com)
  • Xavier Bover (xbovers@esliceu.com)
  • Cati Canyelles (ccanyellesg@esliceu.com)
  • Albert Aguilera (aaguilera@esliceu.com)
  • Guillermo Nacarino (gnacarino@esliceu.com)
  • Rosa Maria Frau (rfrau@esliceu.com)
  • Maria Rodríguez (mrodriguez@esliceu.com)
  • Inès Martín (imartinm@esliceu.com)

FP Bàsica Administració

  • Iris (icaimaris@esliceu.com)
  • Aurora Jhardi (ajhardi@esliceu.com)
  • Albert Aguilera (aaguilera@esliceu.com)
  • Rosa Frau (rfrau@esliceu.com)
  • María Rodríguez (mrodriguez@esliceu.com)
  • Francesc Pérez (fperez@esliceu.com)
  • Joan Morell (jmorell@esliceu.com)
  • Joan Servera (jservera@esliceu.com)
  • Esperança Bauzà (ebauza@esliceu.com)

FP Grau mitjà informàtica

  • Guillem Mateu (gmateu@esliceu.com)
  • Aurora Jhardi (ajhardi@esliceu.com)
  • Manuel Martínez (mmartinez@esliceu.com)
  • Pedro Jiménez (pjimenez@esliceu.com)
  • Daniel Martínez (dmartinez@esliceu.com)
  • Guillermo de Ignacio (gdeignacio@esliceu.com)
  • Julià Amer (jamer@esliceu.com)
  • Tomeu Marqueño (tmarqueno@esliceu.com)

FP Grau superior informàtica

  • Joan Galmés (jgalmes@esliceu.com)
  • Pep Buades (pepbuades@esliceu.com)
  • Josep Canyelles (jcanyelles@esliceu.com)
  • Pere Negre (pnegre@esliceu.com)

FP Infermeria

  • Francicsa Sureda fsureda@esliceu.com
  • Mateu Ginard (mginard@esliceu.com)
  • Esperança Bauzà (ebauza@esliceu.com)
  • Monserrat Bergas (mbergas@esliceu.com)
  • Iris Caimaris (icaimaris@esliceu.com)

FP Grau superior Infantil

  • Trina Ramis (tramis@esliceu.com)
  • Carme Rosselló (crossello@esliceu.com)
  • Joana Maria Fiol (jmfiol@esliceu.com)
  • Gabriela Bonet (gbonet@esliceu.com)