Les diferents cooperatives d’ensenyança es reuniren dimecres dins el marc de celebracions que reconeixen el moviment cooperativista.

Ho podeu veure a la web de la Unió de Cooperatives de Treball Associat.

Les diferents cooperatives d’ensenyança es reuniren ahir dins el marc de celebracions que reconeixen el moviment cooperativista.

El dimecres 19 de novembre, a les magnifiques instal•lacions de la cooperativa CIDE  s’ha celebrat la VI jornada esportiva intercooperativa . Aquesta activitat esportiva de les cooperatives d’ensenyament és un dels actes que organitza la UCTAIB ,organització que pertany a la Federació de Cooperatives de les Illes Balears gràcies a l’esforç del grup EFCOOP- Professionals de l’educació física de les cooperatives-, per celebrar el Dia Mundial del cooperativisme.

 

diada_esportiva

Comparteix aquesta entrada