• vertical(0)

Jornada de portes obertes anul·lada

Ens sap molt de greu informar-vos que, atesa l’ampliació de l’estat d’alarma ens veim obligats a anul·lar la Jornada de portes obertes prevista per dia 21 d’abril.

La Conselleria d’Educació ha informat també de l’ajornament del calendari del procés d’admissió que es va publicar en el BOIB dia 14 de març i que, després de les vacances de Pasqua, en funció de l’evolució de la situació, es publicarà una nova resolució amb un nou calendari.

El nou calendari d’escolarització juntament amb els impresos de sol·licitud de plaça i tota la informació sobre els tràmits de matrícula, els publicarem a la página web de l’escola.

Ens hagués agradat molt poder-vos mostrar la nostra escola, conèixer-vos personalment, presentar-vos el nostre projecte pedagògic i aclarir-vos totes les consultes i dubtes que teniu sobre l’escolarització dels vostres fills i filles.

A la pàgina web podreu trobar també informació pedagògica i administrativa que vos pot ajudar a conèixer un poc més la nostra escola.

www.esliceu.com

Quedam a la vostra disposició per a qualsevol consulta i desitjam que vos trobeu molt bé de salut.

Clica la imatge per a més informació
Comparteix aquesta entrada