INFANTIL POSA EN MARXA EL SEU LLOC WEB AMB UN RECORD PELS PADRINS I PADRINES, NETS I NETES.

POSAM EN MARXA LA NOSTRA WEB I NO VOLEM COMENÇAR SENSE RECORDAR UNA ACTIVITAT FETA A FINAL DEL CURS PASSAT QUE PER LA SEVA IMPORTÀNCIA VOLEM CONTAR-VOS.

LES CLASSES DE 6È D’ED. INFANTIL, LES ABELLES I LES PAPALLONES, CONVIDAREM ELS PADRINS I LES PADRINES A LA INAUGURACIÓ DE L’EXPOSICIÓ DE “ L’OBJECTE DE QUAN ÉREM PETITS” I TAMBÉ PER CONÈIXER L’ESCOLA. PADRINES, PADRINS, NÉTES I NÉTS PASSAREN UN HORABAIXA JUNTS, PARLANT, RIENT I VISITANT L’EXPOSICIÓ I ELS ESPAIS D’ED. INFANTIL (PATI, HORT, PSICOMOTRICITAT, MENJADOR…).

AQUESTA ACTIVITAT ES VA FER PER POSAR DE RELLEU LA IMPORTÀNCIA DE LA FIGURA DELS PADRINS I PADRINES EN LA VIDA DELS INFANTS.

AL LLOC WEB D’EDUCACIÓ INFANTIL HI TROBAREU UN ÀLBUM DE FOTOGRAFIES I LES PARAULES DEDICADES ALS PADRINS I A LES PADRINES.

Comparteix aquesta entrada