III Fira del Mercat social de Mallorca

Mercat Social Illes Balears, iniciativa sorgida per articular una xarxa de producció i consum basada en criteris de consum responsable, va organitzar en 2015 i 2016 la I i II Fira del Mercat Social de Mallorca, al Pati de la Misericòrdia de Palma. A aquestes fires varen participar uns 40 expositors, amb un ampli ventall de productes i serveis amb valors democràtics, ecològics i solidaris, i unes 3000 persones com a públic.

Enguany ens conviden a participar a la seva tercera fira i també ens proposen que facem els següent:

  1. Fer-ne difusió entre els vostres contactes. Nosaltres anem publicant actualitzacions al facebook i twitter i enviarem alguns correus massius amb el resum de la informació més destacada. Si us plau, podrieu anar difonent aquests missatges?
  2. Si voleu incloure el hashtag #firamercatsocial en algunes de les vostres publicacions a les xarxes socials també ens serà de molta ajuda, sobretot quan es vagi acostant la data.

Animau-vos tots a participar-hi.

Comparteix aquesta entrada