Hora 25, Àngels Barceló, des de Mata de Jonc. Les cartes sobre la taula.

El programa “Hora 25” de dilluns a la nit, amb Àngels Barceló, emès des de Mata de Jonc, va fer fumet.

Va fer fumet perquè van ser entrevistats tots els estaments implicats, també el President Bauzá, perquè la problemàtica va ser abordada des de totes les òptiques, incloent a persones com batlles del PP, l’oncle del tenista Nadal, conegut conservador, que deixen palès que la societat en general està en contra de la barbàrie que el Govern vol imposar, de veritat que no sabem per què, llevat de la manca les més elementals competències bàsiques escolars.

El programa també fa un recorregut per la situació actual a diferents Comunitats Autònomes, que és en definitiva el que porta a la mare entrevistada al final, quan plora pel sentiment d’impotència.

Què volen aquesta gent?

http://www.cadenaser.com/espana/articulo/hora-25-problemas-educacion/csrcsrpor/20130923csrcsrnac_28/Tes

 

 

 

Comparteix aquesta entrada