GRAN CASSOLADA – FLASHMOB CRIDA dia 27 de juny

FAPA MALLORCA (i a http://ca-es.facebook.com/people/Fapa-Mallorca/100015929016) convoca a una Concentració dia 27 de juny a la porta del Consolat de la Mar.

Podeu veure a la web :

Volem que sigui MOLT SONADA !!! … i per això hem pensat en una cassolada el dia 27 de juny a la porta del Consolat de la Mar.  Ens concentrarem a les 19.00 hores, qui vulgui podrà participar al “flashmob” reivindicatiu organitzat per la Plataforma CRIDA, després es recolliran la resta de fulls amb signatures i per acabar es simularà l’entrega de signatures que es farà efectiva el dia següent, ja que el registre no està obert els horabaixes.
Si voleu participar al “flashmob” és convenient que dugueu la camiseta de l’embut o una de verda qualsevol i un embut

Comparteix aquesta entrada