• vertical(0)

Èxit de la Diada esportiva intercooperativa

Ho podeu veure a la web de la Unió de Cooperatives.

Exitosa , divertida , intercooperativa … podríem donar molts més qualificatius de la Diada esportiva intercooperativa de les cooperatives d’ensenyament de la UCTAIB , celebrada ahir al pavelló esportiu de CIDE, que com sempre ens ofereix les seves fantàstiques instal·lacions i com ja és un clàssic, un magnífic berenar com a cloenda.

Seixanta treballadors i socis de les cooperatives començaren aquesta setmana de celebració del dia del cooperativisme que culminarà el proper divendres dia 25 de novembre amb un sopar al restaurant de Can Pensasso , on es lliuraran premis d’aniversari a vàries cooperatives. Vos adjuntam el programa definitiu

En aquesta diada esportiva es practicaren jocs com Korfbol , Kindball i jocs cooperatius , organitzats per els grup intercooperatiu de EFCOOP.

Comparteix aquesta entrada