#EsLiceuRules #FPB #moltmésqueinformàtica

Amb aquests tres hashtags ha titulat en Tolo Pizà, el nostre professor de Ciències Aplicades (molt aplicades), de la Formació Professional Bàsica (molt bàsica), del torn d’horabaixa, el recull de petits trossos de vídeo, on ens mostra com ha ensenyat geometria, física, teatre, control emocional, resolució de conflictes, i més, molt més, al nostres alumnes.

Heu de saber que tenim tres grups de Formació Professional Bàsica, dos en torn de matí (Informàtica i Administració) i un d’horabaixa, però que durant dues hores al dia interactuen (el torn de matí acaba a les 15’00 i el d’horabaixa comença a les 13’00).

Intentam fer, com diu el hashtag, molt més que informàtica, o administració, i en Tolo ens ha preparat aquest vídeo-memorial del primer trimestre, on veureu les activitats més inversemblants per tractar tot allò que tingui a veure amb la ciència, la preparació d’una acampada, classes de ciències amb el propi cos o objectes, o teatre…

 

Comparteix aquesta entrada