ENGLISH & FUN WITH JOANA FREE

Cartell FreeL’escola d’idiomes d’Es Liceu, seguint la línia  de treball del curs passat peresenta a tota la comunitat escolar una sèrie d’activitats  que  estaran dinamitzades  per la nostra estimada  auxiliar de conversa Joana Free.

A totes les activitats que vos presentam, és imprescindible fer la reserva de la plaça per poder assistir-hi. S’adjudicaran les places,  per estricte ordre de reserva donant prioritat  a les famílies que els seus fills estan actualment  a la nostra  escola d’idiomes. L’activitat és gratuita.

Aprofitam aquesta  notícia per informar-vos de la primera  activitat .

Títol: “Making Connections With Your children and  English”

Tema: Estratègies per millorar l’aprenentatge dels nostres fills a partir de la creativitat i l’originalitat. Després  d’una breu xerrada farem amb na Joana Free una aplicació pràctica i divertida en anglès

Dia: dijous 5 de març de 2015

Horari : 16,15 a 17,15 hores 

 

LLoc: 4tESO A

Nota molt important: és IMPRESCINDIBLE FER RESERVA  per poder assistir. Fer la reserva a xsegui@esliceu.com

Aquest taller es realitzarà a partir  de  sis participants

Comparteix aquesta entrada