• vertical(0)

EN SERGIO DEL GRUP SOUND HOLD ENS VISITA!!!

Vegeu-ho al lloc web dels 5 anys.

Avui, en Sergio, amic de n’Alba, ha vengut a fer-mos una visita. Ell, és el guitarrista del grup SOUND HOLD, un grup de rock de palma. Ha vengut carregat de guitarres i junts hem pogut tocar i observar gairebé totes les guitarres elèctriques que havíem elegit per fer la nostra disfressa: una gibson explorer, una gibson SG, una fender stratocaster i una gibson less paul. Amb la visita hem pogut esbrinar algunes de les preguntes del nostre projecte i ens n’hem adonat de la quantitat de coses que ja sabem. I per acabar, ens ha regalat una pua de guitarrista professional!

Moltes gràcies Alba! I moltes gràcies Sergio!

A continuació podeu veure algunes imatges del moment: https://goo.gl/photos/WGMY6n4hgYKZs99m7

 

Comparteix aquesta entrada