• vertical(30)

El Nadal arriba al Liceu

Ja arriba Nadal i un altre any hem engalanat l’escola amb tot allò que totes i tots hem portat de casa. En un any tan especial hem volgut fer més partícips a les famílies i als infants, que des de casa s’han fet presents als nostres passadissos.

A Primària no hem perdut l’oportunitat de veure’ns les cares de felicitat en moments d’altres vacances de Nadal, plens de rialles, família, jocs, etc. L’arbre d’enguany està ple de tots i totes les nines i nins de primària. Després que tothom portés la seva fotografia els mestres i les mestres vam aprofitar el moment i vam montar-lo fent un gran treball en equip. Trobareu unes fotografies del procés de muntatge clicant damunt la imatge o aquí.

A Infantil també hem tingut molt presents les famílies i, tant amb fotografies, com amb les estrelles que s’han fet amb moltíssima il·lusió; s’han redecorat els seus espais.

Al seu site han publicat un vídeo que resumeix tot el procés.

Comparteix aquesta entrada