• vertical(0)

El lloc web de Tercer Cicle ple de novetats!

És urgent que el visiteu!

Hi trobareu tot això!

TALLER INTERNET SEGURA A TERCER CICLE!!!!

 Taller on es reflexiona sobre els perills d'internet i els dispositius per accedir-hi. Durant el taller alguns alumnes generen consciència sobre el tema i aprenen conductes que lis aporten seguretat.
 

REALITZACIÓ D’UN PUNT DE LLIBRE!

Els alumnes de 5è i 6è són uns grans lectors i lectores i, per aquest fet, era necessari que aquests i aquestes tinguessin uns fantàstics punts de llibre. Primer de tot, es va realitzar una petita explicació de cada un dels artistes seleccionats, com podreu observar a continuació i, seguidament, els alumnes van començar a imaginar i crear els seus fantàstics punts de llibre. Gràcies a la seva imaginació i creativitat van realitzar uns punts de llibre molts especials i originals!

 

SOMIAM AMB EN MIRÓ (5è A)

 

GAUDIM AMB EN GAUDí (5è B)

 

CREAM I IMAGINAM AMB PICASSO (6è A i 6è B)

Comparteix aquesta entrada