• vertical(40)

Debra guardona Es Liceu com empresa col·laboradora i compromesa per a la causa

El passat dissabte (30 de novembre) l’associació Debra, pell de papallona (associació no lucrativa. Que treballa per a millorar la vida de les persones amb Pell de Pappallona, malaltia minoritària i incurable) va celebrar el seu 25è encontre de famílies afectades a Madrid on cada any guardonen una empresa-entitat col·laboradora especial per la seva implicació i dedicació.

Enguany Debra, ens ha concedit el premi a nosaltres per tots els actes de conscienciació i recaptació fets durant aquests darrers anys.

En Kico, el nostre director, va rebre el premi de la mà de la presidenta de l’associació Debra.

ENHORABONA A TOTA LA COMUNITAT D’ES LICEU. AQUEST PREMI ÉS DE TOTS.

Comparteix aquesta entrada