• vertical(0)

Debra ens agraeix la feinada de la IV Cursa

L’Associació Debra, Pell de Papallona ens agraeix el nostre esforç, i nosaltres ho agraïm a tots els que hi heu col·laborat. ????

En nom de l’ONG Debra Pell de Papallona i de totes les famílies que en formen part, voldria fer arribar a tot l’equip educatiu, alumnes i famílies el nostre més sincer agraïment per organitzar un any més la Cursa Solidària a favor de les famílies amb Pell de Papallona. Com sabeu, el vostre gest significa moltíssim per a tots nosaltres, ja que com a ONG depenem principalment de fons privats com els que ens heu brindat perquè aquest gest de generositat significa moltíssim per a nosaltres. Gràcies per ajudar-nos a que les famílies amb Pell de Papallona puguin comptar amb infermeres, treballadores socials i psicòloga en el seu camí.

Gràcies de nou per donar-nos Alas.

Comparteix aquesta entrada