Crònica del viatge d’estudis de sisè de Primària (Tercer dia!)

BARCELONA I PORT AVENTURA!!!
PRIMER DIA…

Presentació a l’aeroport de Palma amb destinació Barcelona.

Arribada, acomodació a l’autocar i trasllat a Barcelona per realitzar visites per la ciutat.
Dinar a un restaurant cèntric. A primera hora de la tarda, visita lliure del Cosmocaixa. A l’hora acordada, sortida cap a la Costa Daurada. Arribada, distribució de les habitacions, sopar i allotjament.
TOT HA ANAT, VA, I… ANIRÀ?¿? BENÍSSIM!!!

Al lloc web de sisè de Primària .

SEGON DIA…

Després del berenar, ens desplaçarem a Port Aventura, un parc ple d’emocions… on desvetllarem els misteris de la Xina imperial, guanyarem el respecte del Far West, explorarem les selves de Polynesia, recorrerem l’exòtic Mèxic asteca i viurem les pintoresques escenes de la mediterrània. Dinar en un restaurant del parc temàtic. A l’hora prevista, trasllat a l’hotel, sopar i allotjament.

Aneu al lloc web de sisè de Primària

 

 

TERCER DIA…

Berenar a l’hotel. Trasllat a Barcelona, visitarem el Camp Nou i gaudirem d’una sessió de patinatge en el Club de Gel del FC BARCELONA. Dinar en un restaurant. Finalment realitzarem una breu panoràmica de la ciutat i trasllat a l’aeroport de Barcelona amb destinació Palma.

Comparteix aquesta entrada