• vertical(0)

Convocatòria d’ajudes Erasmus+ 2018/2019

PROJECTE EuroFP Balears IV (2018-1-ES01-KA102-049410)

CFGM Sistemes microinformàtics i xarxes i FPB Informàtica i comunicacions 

L’escola Es Liceu promou projectes de mobilitat per aproximar la dimensió i la realitat europea, en els seus àmbits educatius i productius, als ensenyaments de formació professional. Per aquest motiu l’escola participa del consorci format per centres d’ensenyament de formació professional de les Illes Balears, coordinat per la Conselleria d’Educació de les Illes Balears, a través dels Serveis de Projectes Lingüístics.

Per participar a la convocatòria heu d’entregar els Annexos I, II i III a la secretaria del centre, juntament amb la documentació sol·licitada, i emplenar el formulari.

Per qualsevol dubte podeu contactar per correu electrònic a la següent adreça: erasmus@esliceu.com 

Comparteix aquesta entrada