• vertical(0)

Comunicat de premsa d’Illes per un Pacte. Les cooperatives donen suport al Pacte educatiu

El 23 de novembre, al centre cultural Sa Nostra , representants de Illes per un Pacte ha fet una roda de premsa on a través d’aquest comunicat han explicat que avui és un dia important per al col·lectiu d’Illes per un Pacte. El passat 28 de setembre el Parlament de les Illes Balears acordà la creació d’una Ponència per a l’estudi del document del Pacte Social per a l’Educació en el si de la Comissió de Cultura, Educació i Esports del Parlament de les Illes Balears. Els representants de IPUP hem estat convidats per participar com a compareixents en aquesta primera jornada de treball, fet que agraïm sincerament…….

a continuació trobareu tot el comunicat presentat avui matí i algunes fotos de l’acte

Comunicat de premsa

Comparteix aquesta entrada