Còdol 25 – Març 2022

Ja teniu disponible el número XX de la revista digital Còdol.

En aquest número hi trobareu:

Patis, espais per viure i conviure
Des del seus inicis, el CIDE ha comptat amb uns espais exteriors privilegiats que són utilitzats durant els esbarjos com a patis. Dins aquests espais han tengut cabuda les zones esportives que permeten a infants i joves practicar diferents esports al temps de pati, no obstant això…
Amb tots els sentits
A principis del 2021 rebérem la cridada de la Conselleria d’Educació demanant si volíem participar en la elaboració d’una guia, dirigida als infants de 0 a 6 anys, que es diria “Amb tots els sentits“…
Alumnes de l’Escola Mata de Jonc realitzen un taller amb motiu del “Dia mundial de l’ametlla” organitzat per IGP Ametlla de Mallorca

La desigualtat no és cosa d’homes
Record que, ja fa un bon grapat d’anys, hi havia un anunci a la televisió en què s’afirmava que un determinat conyac era “cosa de hombres”. D’alguna manera es deixava entreveure que les emocions fortes, un malentès coratge…
39 anys de dona cooperativista al meu estimat CIDE
Des de la calmada jubilació, avui, record els trenta-nou anys de feina com a cooperativista al CIDE…
Agenda Cooperativa del mes de Març

Des la sectorial d’ensenyament de la UCTAIB volem agrair el suport de ARÇ COOPERATIVA i la seva confiança  amb aquesta nova etapa de la nostra revista Còdol.

Comparteix aquesta entrada