Còdol 23 – Gener 2022

Ja teniu disponible la revista Còdol que edita la Unió de Cooperatives de les Illes Balears.

En aquest número hi trobareu:


Google Classroom, Zoom, Google Meet, Skype, Teams, etc. Qui s’hauria imaginat que utilitzaríem aquestes eines de treball tant com ho hem fet en els darrers dos anys? Segueix llegint….


Para nuestra cooperativa supone un verdadero placer el haber lanzado nuestra revista, la de COMAMEL (Cooperativa Maestros Melilla) Segueix llegint…


Un dels eixos principals del Pla de Gestió de la UCTAIB és la detecció precoç de potencials projectes de continuïtat empresarial, ja sigui per crisi de l’empresa o per jubilació de la propietat Segueix llegint…


El passat dimecres 22 de Desembre, el president de la sectorial Jaume Vicens Obrador, i la secretaria Francina Oliver Acosta, feien entrega dels premis als alumnes finalistes del concurs de postals que organitza la UCTAIB Segueix llegint…


Agenda del mes de gener 

Comparteix aquesta entrada