Còdol 21 – Novembre 21

Ja trobareu disponible la revista Còdol21, que edita la UCTAIB amb el suport d’Arç Cooperativa.

En aquest número hi trobareu:

Representació de la UCTAIB a l’Assemblea de COCETA 2021. El passat 6 d’octubre, una representació de la Unió de Cooperatives de les Illes Balears va anar a la ciutat de Donosti per a acudir a l’Assemblea de COCETA, la primera presencial després de la pandèmia. Segueix llegint…

ELS DONATS DE SANT MIQUEL DE CAMPANET. Una experiència educativa, cultural i social La Cooperativa SI, d’Iniciativa Social. Han passat ja gairebé tres anys des que l’abril de 2018 el Bisbat de Mallorca firmà un conveni amb la Cooperativa Social SI, de Campanet, Segueix llegint…

Reflexions per als nous temps: les persones i els aprenentatges (Es Liceu). Ens trobam en un moment històric per a la nostra societat, que esdevé també com a ocasió immillorable per a reivindicar l’aportació de l’escola al benestar de les persones que hi convivim. Segueix llegint…

Comença una nova etapa a la UCTAIB.  “Amb il·lusió, ganes i amb la voluntat de fer les coses ben fetes”. Així és com podriem dir que na Francina i en Jaume comencen la seva etapa a UCTAIB. Segueix llegint…

Agenda del mes de novembre. Segueix llegint…

Comparteix aquesta entrada