• vertical(0)

Còdol 20 – Juny 2021

I ja ens tenen preparada la revista mensual Còdol que edita la Unió de Cooperatives de les Illes Balears. Un número especial que tanca un curs molt diferent i a més, un cicle representat pel president de la Sectorial d’Educació (Enric Pozo) i el seu fidel secretari (Xavier Seguí) que han donat 12 anys de la seva vida a estar al costat de les cooperatives d’ensenyament vetllant pels seus drets i encapçalant iniciatives molt engrescadores. Moltes gràcies per la bona feina als dos.

En aquest número hi trobareu:

Viatge d’estudis virtual de l’escola Manjon

12 anys de compartir il·lusions i emocions

Les cooperatives d’ensenyament de les Illes Balears sumen un total de 16.942 quilòmetres a favor de l’Índia

El curs del COVID en positiu. Curs 2020-2021

Nublar. Una nova societat microcooperativa.

Cooperativa d’Ensenyament GORG BLAU. EL PETIT PRÍNCEP: un treball de cooperació en el dia de Sant Jordi.

Runa Blanca, una microcooperativa amb valors ecosocials i feministes

Projecte ESS Local, economia local amb actitud

Píndoles del mes de maig 2021

Agenda del mes de juny 2021

Comparteix aquesta entrada