Carta d’agraïment del col·lectiu docent a les famílies

Benvolgudes famílies,

Tots els treballadors de l’escola Es Liceu vos volem fer arribar el nostre més profund agraïment per les contínues mostres de suport que ens heu transmès durant tota la setmana. La vostra implicació i sensibilitat en aquests moments han fet sentir-nos molt a prop de les famílies de l’escola i, en especial, als membres de la junta d’AMIPA. Ens estau demostrant que portau molta energia i assumiu perfectament les reivindicacions que, pel bé dels vostres fills, l’escola planteja.

Per altra banda, volem recordar-vos que disposam d’uns serveis mínims per donar resposta a les famílies que necessitau dur els vostres fills. Per la nostra part, els treballadors de l’escola continuam disposats a mantenir-nos amb la mateixa força.

Seguim agraint-vos el vostre suport durant els següents dies.

Moltíssimes gràcies a tots!

Treballadors d’Es Liceu

Comparteix aquesta entrada