• vertical(0)

Aquesta setmana hem celebrat el dia mundial del medi ambient i enguany ho hem fet d’una manera molt especial: hem inaugurat els nostres Punts Verds

Des de dilluns estam treballant en la confecció del nostre logo en gran escala, logo que hem realitzat entre tots de manera simbòlica donant a conèixer la nostra intenció de treballar conjuntament com a escola per a afavorir el respecte pel medi ambient i el nostre entorn.
 
Àlbum d’imatges per poder veure tot el procés: 

https://goo.gl/photos/H1twJvNJ8ZDvCTzMA

 

​Els infants d’Educació Infantil i Educació Primària, juntament amb els mestres, han fet una feinada per tenir-ho tot enllestit. Mirau què bé ha quedat!

​Aprofitant aquesta notícia… tenim una altra de bona​. Després de participar en el XIV Concurs d’objectes amb materials reutilitzats 2017, podem compartir amb tots vosaltres que els infants de primer de Primària han guanyat el premi de la seva categoria. 
 


 
 
 
 
 
 
 
Comparteix aquesta entrada