Acampada de Cinquè de Primària a S’Illot

Al lloc web de cinquè de Primària hi podreu veure l’àlbum de fotografies d’aquesta notícia:

No us podeu ni imaginar la intensitat amb què hem viscut aquests dos dies. Tot i les inclemències meteorològiques (el primer dia ens va ploure) no hem aturat ni un segon durant les hores que hem passat junts (pobres mestres, quin agotament, i també els nins, que arribaven arrossegant els peus a l’escola després de tanta activitat frenètica): hem nadat, visitat el museu i les runes talaiòtiques de s’Illot, hem jugat, hem cantat en un karaoke, ballat, practicat anglès amb els estrangers, hem menjat més i dormit menys del que ens convindria, hem fet una fona i després de practicar hem agafat una tècnica per usar-la increïble. En una paraula, ens ho hem passat pipa. Us deixam un extens testimoni de la nostres mini vacances a l’hotel platja blanca de s’Illot.

acampada cinqè

Comparteix aquesta entrada