Directori del professorat

Infantil:

4t mrsanchez@esliceu.com
dbotey@e
nguerrero@esliceu.com
mserra@esliceu.com
mensenyat@esliceu.com
mmateu@esliceu.com
Equip de suport esoler@esliceu.com
mrodriguezp@esliceu.com
nsancheza@esliceu.com
Anglès ivaldivia@esliceu.com

Primària:

1r eginard@esliceu.com
mginardf@esliceu.com
2n mtorrens@esliceu.com
etorrecilla@esliceu.com
3r sjuaneda@esliceu.com
jsuau@esliceu.com
4t tramis@esliceu.com
anavarro@esliceu.com
sdivison@esliceu.com
mrotger@esliceu.com
rmoreno2@esliceu.com
iramos@esliceu.com
Equip de Suport nsancheza@esliceu.com
mma@esliceu.com
mfiol@esliceu.com
mcortes@esliceu.com
cbosch@esliceu.com
esoler@esliceu.com
cbauza@esliceu.com
Anglès llquevedo@esliceu.com
ivaldivia@esliceu.com

Secundària

Orientació:

Departament de Llengues:

Departament de Llengües estrangeres:

Departament de Ciències Socials:

Departament de Ciències, Matemàtiques Educació Física:

Formació Professional

FP Bàsica informàtica:

  • Pep Buades (pepbuades@esliceu.com)
  • Fèlix Coll (fcoll@esliceu.com)
  • Xavier Hernandez (xhernandez@esliceu.com)
  • Xavier Bover (xbovers@esliceu.com)
  • Cati Canyelles (ccanyellesg@esliceu.com)
  • Antoni Cañellas (acanyellesc@esliceu.com)
  • Albert Aguilera (aaguilera@esliceu.com)
  • Manuel Hidalgo (mhidalgo@esliceu.com)

FP Bàsica Adm

  • Iris (icaimaris@esliceu.com)
  • Aurora Jhardi (ajhardi@esliceu.com)
  • Jorge Chacartegui (jchacartegui@esliceu.com)
  • Lucía González (lgonzalez@esliceu.com)
  • Albert Aguilera (aaguilera@esliceu.com)
  • Rosa Frau (rfrau@esliceu.com)
  • María Rodríguez (mrodriguez@esliceu.com)

FP Grau mitjà informàtica

  • Xavier Traverso (xtraverso@esliceu.com)
  • Guillem Mateu (gmateu@esliceu.com)
  • Pere Negre (pnegre@esliceu.com)
  • Aurora Jhardi (ajhardi@esliceu.com)
  • Manuel Martínez (mmartinez@esliceu.com)
  • Pedro Jiménez (pjimenez@esliceu.com)
  • Ana Sánchez (asanchez@esliceu.com)
  • Fernando Ríos (fernando.rios@esliceu.com)
  • Joan Femenia (jfemeniac@esliceu.com)

FP Grau superior informàtica

  • Joan Galmés (jgalmes@esliceu.com)
  • Pep Buades (pepbuades@esliceu.com)
  • Fernando Ríos (fernando.rios@esliceu.com)
  • Pere Negre (pnegre@esliceu.com)

FP Infermeria

  • Francicsa Sureda fsureda@esliceu.com
  • Mateu Ginard (mginard@esliceu.com)
  • Joana Maria Fiol (jmfiol@esliceu.com)
  • Monserrat Bergas (mbergas@esliceu.com)